کتاب دایره المعارف نمادها و نشانه ها اثر میراندا بروسی


در حال بارگذاری
۲۸ فروردین ۱۳۹۹
PDF
58MB
342
۲۳۰۰۰ تومان
خرید

کتاب دایره المعارف نمادها و نشانه ها اثر میراندا بروسی

 

کتاب دایره المعارف نمادها و نشانه ها اثر میراندا بروسی ۳۴۰ صفحه ای دایره المعارف نمادها و نشانه ها را از دست ندهید. کامل ترین کتاب در مورد گنج یابی و دفینه یابی در ایران و پرکاربرد برای جویندگان گنج و دانشجویان رشته باستان شناسی  می باشد.

دنیای اطراف ما مملو از نشانه‌ها و نمادهاست. نشانه‌های جدید شبیه به حروف الفبا و پرچم‌ها در همه‌جا شناخته شده هستند در حالی که رمزگشایی از بسیاری از نمادهای باستانی مشکل است. با این کتاب در جست‌وجوی فهم خاستگاه‌های جذاب نشانه‌ها و نمادها باش و به چگونگی تفسیر آن‌ها در اسطوره، دین، هنر و فرهنگ‌عامه پی ببر.

 

دریاب که چرا پرچم نیمه افراشته نمادهای باروری را پیدا کن از اشکال ساده و رنگ‌ها تا خدایان و حیوانات اسطوره‌ای، از تشریفات مقدس و مرموز تا نمادپردازی برندهای جهانی را مطالعه کن. بیش از ۲۰۰۰ نماد و نشانه در متن کتاب توضیح داده شده که به صورت موضوعی و کامل دسته‌بندی شده‌اند.

 

نویسنده این کتاب، چندین نمونه از کتاب‌های نمادشناسی را به نگارش درآورده که تا حدودی حاصل تجربیات او در کشورهای مختلف است. با این حال باید توجه داشت که این کتاب در جهت شناساندن نوعی از نمادشناسی موجود در جهان غرب است که ترجمه آن نیز تنها به این منظور است که خواننده ما با این نوع از نمادشناسی که در ان عرصه از عالم وجود دارد، آشنا شود.

عمده نگرش این کتاب به مجموعه نمادها از منظر اولین مرتبه دریافت بشر، یعنی از منظر عقل جزئی‌نگر و سطحی‌نگر است که تنها در حوزه نفسانیات کاربرد دارد.این کتاب در فروشگاه دی جی کالا به قیمت ۱۱۰ هزار تومان بفروش گذاشته شده و ما در فروشگاه کتاب نایاب با بهترین کیفیت نسخه پی دی اف کتاب دایره المعارف نمادها و نشانه ها را به قیمت نازل ۲۰ هزارتومان قرار داده ایم. این کتاب کمک شایانی در حرفه گنج یابی و دفینه یابی به شما خواهد کرد و کتاب جامع  کاملی در زمینه باستان شناسی می باشد.

 راهنمای خرید:
  لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.